Sirup s ovocnými šťavami a vitamínmi

  • Body: 6
  • Kód produktu: 640102
  • Skladom

Hraví priatelia detskej aktivity

Sirupy s ovocnými šťavami a vitamínmi sú skvelým doplnkom zdravej, správnej a kvalitnej výživy detí. Sú 100% prírodné: bez konzervantov, zvýrazňovačov chuti, aromatizačných látok, pridaného škrobu a farbív. Nielenže sú zdravé, ale aj veľmi chutné a jemne kyselkavé.


Sirupy s ovocnými šťavami a vitamínmi:

- pomáhajú detskému organizmu zabezpečiť prírodné vitamíny a minerály,

- napomáhajú zvyšovať energiu dieťaťa.


Sirupy s ovocnými šťavami a vitamínmi budú zaujímavou hrou: každé balenie obsahuje 21 vrecúšok troch rôznych príchutí - nechajte výber chuti na vašom dieťati.


Upozornenie! Časť zisku z predaja každého balenia sirupov s ovocnými šťavami a vitamínmi poputuje na charitatívne fondy. Sledujte novinky korporácie.


Určené pre deti od 3 rokov.


POUŽITIE:

Deťom od 3 rokov 1 vrecúško denne priamo do jedla, ako doplnok do hotových pokrmov (tvarohu, kaše, zmrzliny, čaju a i.) Alebo na prípravu nápojov.


Balenie: 21 ks x 10 g

Zloženie
Beta karotén Toto je provitamín A. Jeho hlavnou úlohou je bojovať proti oxidantom. Znižuje vplyv environmentálne nepriaznivých faktorov, obnovuje imunitu, znižuje riziko infekčných chorôb a zvyšuje odolnosť proti stresu.
Černica Černicová šťava posilňuje imunitný systém, zvyšuje odolnosť tela voči infekciám, má silné protizápalové vlastnosti, nasýti telo energiou pri fyzickej námahe.
Jablko Toto ovocie možno považovať za jedno z najlepších druhov ovocia pre dieťa. Ideálne kombinuje vitamíny, organické kyseliny, mikro a makro prvky. Jablková šťava zlepšuje trávenie, aktivuje imunitu detí, zlepšuje pamäť, zlepšuje kvalitu spánku.
Kľukva veľkoplodá Brusnicová šťava má silný baktericídny účinok, pomáha normalizovať metabolizmus, pomáha pri problémoch v ústnej dutine a normalizuje chuť do jedla.
Noni Šťava z ovocia noni pomáha bojovať proti vírusom a baktériám, pomáha telu zotaviť sa z choroby, má pozitívny vplyv na vývoj dieťaťa počas vývoja nervového systému, posilňuje imunitný systém.
Vitamín C Znižuje výskyt chorôb a pomáha dieťaťu odolávať chorobám v období prechladnutia a vírusových infekcií. Kyselina askorbová je pre deti veľmi dôležitá - rastúce telo potrebuje plnohodnotný metabolizmus v kostiach a chrupavkovom tkanive.
Vitamín E Vitamín E (tokoferol) je dôležitý v detstve, pretože je zodpovedný za mnoho procesov v tele a má množstvo prospešných vlastností.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie