Exfoliačná maska ​​na pery Penivý koktail

  • Body: 17
  • Kód produktu: 86503
  • Skladom

Pre nežné bozky


Sú vaše pery vždy pripravené na bozkávanie? Pokožka pier vyžaduje veľmi jemnú starostlivosť. Nemá totiž mazové žľazy, a tak sa rýchlo popraská a vysychá. S exfoliačnou maskou Penový kokteil z radu kórejských prípravkov Сhoahae  si môžete byť jemnosťou vašich pier vždy istá.

 

Venujte pár minút príjemnej a neobyčajnej procedúre a budete sa diviť, ako sa vaše pery zjemnia. Zmes kúzelných bubliniek a účinných zložiek sa o vaše pery šetrne postará:

- jemne ich očistí, pričom odstráni zrohovatené šupinky

- podporí hydratáciu a regeneráciu 

* Сhoahae - "Čoachae" znamená v preklade z kórejčiny "Páčiš sa mi!". Prečo tento názov? To pochopíte, až po používaní prípravkov tejto rady.


POUŽITIE:

Naneste masku na suché pery a vyčkajte, až sa urobí pena. 3-5 minút masírujte pery končekmi prstov a potom umyte vodou. Po použití masky odporúčame naniesť na pery hydratačný prípravok. Len na vonkajšie použitie.


Množstvo: 1 ks


Zloženie
Broskyňa Extrtakt z plodov broskyne podporuje odlupovanie zrohovatelej vrstvy epidermis a rýchlu obnovu buniek. Zlepšuje dýchanie tkanív, obnovuje rovnováhu vlhkosti v pokožke, znižuje počet a hĺbku vrások.
Komplex "Aquasil" Účinný hydratačný komplex obsahujúci prírodné rastlinné a minerálne zložky (glukózu - xylitol - výťažok z dreva). zvláčňuje a regeneruje pokožku, predchádza jej dehydratácii.
Papája Extrakt zjemňuje pokožku, urýchľuje proces jej obnovy a zlepšuje látkovú výmenu v bunkách.
Perila Výťažok z perily ( čínskej bazalky) je antioxidant z protizápalovými a antialergénnymi účinkami.
Pivoňka čínska Extrakt z koreňa pivonky je výborný antioxidant. Hydratuje pokožku, tonizuje ju. napomáha jej regenrácii a omladzuje ju.
Vŕba biela Extrakt z vŕby bielej tonizuje, zlepšuje mikrocirkuláciu. Normalizuje látkovú výmenu v tkanivách.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie