Aroma - tyčinka s vôňou višne a mäty

  • Body: 3
  • Kód produktu: 60150
  • Skladom

Uvoľňuje dýchanie a osviežuje myseľ


Máte upchatý nos a ťažko sa vám dýcha? Vyskúšajte aromaterapiu vo forme Aroma - tyčinky s vôňou višne a mäty a vychutnajte si každý nádych.


Zmes prírodných aromatických olejov vytvorená podľa východných receptov:

- napomáha normalizovať dýchanie nosom

- je vhodnou podporou v období vírusových infekcií a pre ich prevenciu

- zlepšuje celkovú náladu

- má antiseptické účinky

- hydratuje sliznicu a zamedzuje množeniu bakterií


Osviežujúca energická aróma:

- pomôže navrátiť sústredenie 

- má uvoľňujúce účinky ( napríklad pri kinetóze)

- „všetko dá do poriadku" pri nadmernej fyzickej a psychickej únave


Aroma - tyčinka s vôňou višne a mäty je ľahkým, kompaktným a predovšetkým účinným pomocníkom vytvoreným podľa východných receptúr.


Použitie: Zložte viečko, aroma-tyčinku umiestnite pod nos a zhlboka sa 2 - 3krát nadýchnite. Používajte v prípade potreby.


Balenie: 1 ks


Zloženie
Borneol Je jednou z najobľúbenejších látok používaných vo východnej medicíne. Tibetskí a indickí liečitelia tvrdili, že je borneol schopný aktivovať v ľudskom organizme horúcu životnú energiu yan, oživiť a zrýchliť krvný obeh. Borneol je veľmi obľúbený v boji proti nachladnutiu a jeho prvým príznakom, upchatému nosu a „hrči" v krku.
Divoká višňa Výťažok z kvetu divokej višne má protizápalové, osviežujúce a antiseptické účinky.
Eukalyptus (Blahovičník guľatoplodý) Eukalyptový olej je skutočným hitom v boji proti nachladnutiu. Eukalyptus má silné antibakteriálne a antivírové účinky, zaisťuje prevenciu proti nachladnutiu a virózam, normalizuje dýchanie a hydratuje sliznicu nosa. Napomáha oslabeniu vírov, znižuje možnosť ich udržania sa na slizniciach nosohltanu.
Mentol Mentolový olej je považovaný za najúčinnejšiueuk látku na upchatý nos a v počiatočných fázach viróz. Mentol napomáha znížiť vznik opuchov slizníc a uvoľňuje dýchanie. Výborne tonizuje, dezinfikuje, osviežuje a uvoľňuje bolesť.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie