Dámske bylinné nočné vložky max

  • Body: 7
  • Kód produktu: 681922
  • Skladom

Maximálna ochrana a pohodlie počas vašich dní, aj v období menopauzy.


Dámske bylinné nočné vložky maxi boli vytvorené pre spoľahlivú ochranu, absolútny komfort a ženské zdravie. Zvýšená absorpčná schopnosť, väčšia veľkosť a spoľahlivejšie uchytenie pomôžu predísť pretekaniu dokonca aj pri silnej menštruácii.

·        


Dĺžka vložky - 420 mm

·         6 vrstiev s maxi krídelkami

·         vysoké okraje pre zadržanie tekutiny po stranách

·         superabsorpčná vrstva Sumitomo so zvýšenou absorpčnou schopnosťou

·         prírodná priedušná horná vrstva, ktorá zabezpečuje potrebnú cirkuláciu vzduchu a predchádza množeniu baktérií, čo je obzvlášť dôležité v noci, keď nemáte možnosť si často meniť hygienické potreby      

·         obsahuje patentovaný fytokomplex, ktorý bol vyvinutý vo vedecko-výskumnom ústave v čínskom Kantone a ktorý má protizápalové a antibakteriálne účinky.


Dámske bylinné nočné vložky maxi sú ideálne pre jemnú a citlivú pokožku, zabezpečia zvýšenú ochranu v noci, pomôžu žene sa cítiť komfortne aj pri silnej menštruácii, poslúžia ako spoľahlivá poistka pri dôležitých udalostiach a dodajú pocit sebavedomia.

 

Tieto produkty sa tiež stanú spoľahlivými pomocníkmi žien v období menopauzy. Fytokomplex v nich obsiahnutý priaznivo pôsobí na mikroflóru a pomáha odstrániť diskomfort a suchosť, ale tiež rieši ďalšie ženské problémy spojené s týmto obdobím. Vďaka svojej väčšej veľkosti sa nočné vložky maxi stanú zárukou pokoja v období silnej menštruácie aj inkontinencie.


Množstvo: 4 ks

Zloženie
Klinček Klinčekový olej má protizápalové, protikvasinkové a antiseptické účinky. Má tonizujúcu arómu a je radený k afrodiziakám.
Mäta prieporná Výťažok z mäty piepornej je silným antioxidantom, ktorý má antibakteriálne účinky. Dodáva pocit sviežosti a tiež pomáha rozptýliť pocit bolesti.
Zelený čaj Výťažok zo zeleného čaju má antibakteriálne a protizápalové účinky, pôsobí proti svrbeniu a podráždeniu.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie