Detský krém s prebiotikami

  • Body: 3
  • Kód produktu: 36802
  • Skladom

Ochranné funkcie detskej pokožky sú ešte veľmi slabé, a preto si vyžaduje zvláštnu starostlivosť a ochranu.
Detský krém s prebiotikami posilňuje prirodzenú ochranu pokožky, predchádza podráždeniu, zmierňuje suchosť. Vďaka makadamovému oleju, panthenolu a vitamínu E, ktoré krém obsahuje, poskytuje jemnú a šetrnú starostlivosť.

Krém je vhodný na každodennú starostlivosť o bežnú i citlivú detskú pokožku už od jeho prvých dní života. Možno ho použiť pod plienku, pretože vytvára vodeodolnú vrstvu, ktorá tvorí lipidový film ako ochranu pokožky proti podráždeniu.POUŽITIE:
Naneste krém na čistú pokožku tváre a tela dieťaťa.

Váha: 50 g
Zloženie
Makadámia


Makadamiovému oleju sa vďaka jeho okamžitému pôsobeniu prezýva „miznúci“ olej. Získava sa metódou stláčania za studena z rovnomenných orechov. Obsahovo sa veľmi približuje oleju spermaceti, ktorý sa získava z morských cicavcov. V žiadnom inom podkladovom oleji nenájdete také množstvo kyseliny palmitovej. Navyše obsahuje nenahraditeľné vitamíny PP a celej skupiny B, kyselinu linolovú, linolénovú, olejovú, arachidonovú, eikosenovú a stearínovú. Tento dokonalý olej sa skvele hodí do extrémnych poveternostných podmienok, kedy slúži ako základ mnohých ochranných zimných krémov a balzamov na pery. Má skvelé regeneračné, ochranné a zjemňujúce vlastnosti.

Panthenol


Panthenol je provitamín B5, produkt kyseliny pantoténovej (z gréckeho slova pantos označujúceho „všeobecne všetko“). Kyselina pantoténová sa nachádza vo všetkých biologických tkanivách av prípade ich poškodenia po nej dopyt prudko rastie. Panthenol urýchľuje regeneračné procesy pokožky, zvyšuje jej jemnosť a pružnosť a vyhladzuje drobné vrásky.

Prebiutikum BIOLIN


Účinné prebiotikum, ktoré obsahuje inulín a oligosacharid alfa-glukán. Ten podporuje rovnováhu mikroflóry v sliznici, posilňuje ochranné vlastnosti.

Vitamín E


Vitamín E je vitamínom mladosti. Tento názov si vyslúžil vďaka svojej schopnosti chrániť pokožku pred škodlivým pôsobením voľných radikálov, vyživuje a spomaľuje procesy starnutia kožných buniek. Keby sa organizovala súťaž o to, ktorý vitamín je pre pokožku najprínosnejší, tokoferol by sa určite umiestnil v prvej trojke.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie