Pleťový exfoliant, 75g

  • Body: 7,3
  • Kód produktu: 12118
  • Skladom

Pleťový exfoliant, 75g

Hĺbkové čistenie s omladzujúcim efektom
Kód: 12118 , Váha: 75 g

Prípravkom na povrchové čistenie pleti sa kvôli ich šetrnosti hovorí „peeling o obedňajšej pauze“ alebo „obedový peeling“.

Exfoliačný valček z radu Tibetan Herbs pracuje práve na tomto princípe. Šetrne a zároveň účinne vyčistí pleť bez toho, aby došlo k jej poraneniu. Pleťový exfoliant odstráni odumreté bunky z pokožky (vrstvu, ktorá jej bráni dýchať, robí ju matnejšou, vysušuje a tvorí drobné vrásky) a tiež:
- stimuluje procesy zvýšenej regenerácie a obnovenia pokožky,
- zlepšuje bunkové dýchanie,
- regeneruje reliéf a prirodzený tón pleti.

Pleťový exfoliant predchádza vzniku vrások, čiernych bodiek, hyperkeratózy a odlupovaniu pokožky vďaka účinku hĺbkového čistenia, aktivizácii metabolických procesov a tiež húsenici, ktorú obsahuje. Vyhladzuje reliéf pokožky, zlepšuje farbu pleti a navyše zvyšuje úroveň hydratácie pokožky.


Špeciálne zloženie bez kyselín je vhodné na nasledovnú antiaging starostlivosť. Na zosilnenie účinku používajte celý rad prípravkov Tibetan Herbs na báze legendárnej húsenice a ďalších vzácnych prísad. Tento rad bol vyvinutý na starostlivosť o pokožku 35+.POUŽITIE:
Po dobu 1 minúty nanášajte krúživými pohybmi malé množstvo na pokožku, potom opláchnite vodou.

Zloženie
Centrimonium chloride

Povrchovo aktívna látka na báze katiónov. Účinne sa spája s odumrelými šupinkami a má antiseptické účinky. Táto zložka sa nehromadí a nepreniká do pokožky, ale odstraňuje iba mŕtve bunky. Práve preto je šetrná k citlivej a stenčenej zrelej pokožke.

Cordyceps čínsky

Výťažok z cordycepsu má silné antioxidačné účinky, chráni bunky pred poškodením a zabraňuje predčasnému starnutiu. Zvlhčuje a zvláčňuje pokožku, zlepšuje jej vzhľad.


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie