Geroproline

  • Body: 37,5
  • Kód produktu: 135449
  • Skladom

Kód: 135449 , Netto váha: 16,14 g / 30 kapslí po 538 mg


Ginkgo biloba prispieva k normálnej mikrocirkulácii krvného obehu ak normálnym kognitívnym funkciám. Vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi.

Zloženie: Citronan horečnatý (horčík), extrakt z listu Ginkgo biloba 24/6, rutín (z kvetu Sophora japonica), resveratrol (zo šupiek plodu Vitis vinifera), maltodextrín, kyselina alfa-lipoová, L-cysteín, oxid horečnatý ( protispekavá látka), vitamín K2 (menachinón-7), mikrokryštalická celulóza (nosič), kandelilový vosk (leštiaca látka), želatína (obal kapsule), oxid titaničitý (farbivo).


Upozornenie: nie je určené pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Prípravok môže znižovať zrážanlivosť krvi (Ginkgo biloba). Možno neznášanlivosť niektorého komponentu doplnku stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.


Skladovanie: skladujte na mieste chránenom pred priamym slnečným žiarením pri teplote nepresahujúcej 25 °C.


Zloženie
Kyselina Lipoová

Kyselina lipoová chrání bunky a reguluje chuťe k jedlu.Jedná se o silný antioxidant, ktorý pomáha naštartovať proces spaľovania tukov , reguluje hladinu cukrov v krvi a spomaľuje starnutia pokožky. Blahodárne pôsobí na metabolismus sacharidov a tukov v organizme.Kyselina lipoová podporuje najmä rýchle vstrebávanie glukózy v bunkách a zabraňuje tukové degenerácie pečene.Resveratrol

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie