Kondicionér na vlasy Efekt bio-laminácie

  • Body: 9
  • Kód produktu: 27006
  • Skladom

Efekt bio-laminácie a expres účesu


Sú vaše vlasy nepoddajné a trčia do všetkých strán? Myslíte, že sa sami vrátia na svoje miesto a všetko bude ako predtým? Asi vás nepotešíme, ale nevrátia. Použite produkt, ktorý zarovná vaše vlasy do laty.


Kondicionér na vlasy Efekt bio-laminácie z radu FreshClick od TianDe vytvorí na vlasoch tenkú vrstvu, ktorá nedovolí, aby sa bunky oddelili od vlasovej kôry.


Prípravok dodáva vlasom luxusný, lesklý a upravený vzhľad a zaisťuje efekt expresnej úpravy typu „pramienok na pramienku“.


Efekt bio-laminácie je ideálny na:

- kučeravé a vlnité vlasy

- vlasy odfarbené a ošetrené chemickou trvalou

- tenké a nepoddajné vlasy

- vlasy poškodené teplom alebo slanou morskou vodou


Kondicionér obsahuje moderný komplex látok na vyhladenie vlasov STEPANQUAT a aminokyseliny kukuričného gluténu.


POUŽITIE:

Rovnomerne naneste na umyté mokré vlasy, po 2-3 minútach dôkladne opláchnite.


Objem: 250 ml

Zloženie
Aminokyselina kukuričného lepku

Aminokyseliny kukuričného lepku - teda metionín, lyzín a treonín. Metionín obsahuje síru, potrebnú stavebnú zložku vlasového proteínu - keratínu. Jedná sa o esenciálnu aminokyselinu, ktorú telo nedokáže vytvárať a získava ju iba v potrave či ako doplnok stravy. Táto aminokyselina tvorí stavebný materiál kolagénu. Americkí vedci preukázali, že prijímanie lyzínu dokáže pri androgénnej alopécii zastaviť vypadávanie vlasov. Treonín funguje na vlasy a pokožku ako kondicionér a má antistatické vlastnosti.

Komplex na jemnosť vlasov - Stepanquat

Komplex STEPANQUAT zaistí ľahké rozčesávanie vlasov a nepoddajné vlasy dokáže skrotiť. Kučeravé, dlhé, poškodené či náchylné na zamotávanie - problematické vlasy pôjdu rozčesať oveľa ľahšie. Komplex má navyše antistatické vlastnosti a dodáva vlasom jemnosť a úžasnú hladkosť.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie