FRESH CLICK Šampón na hĺbkové čistenie vlasov

  • Body: 9,9
  • Kód produktu: 27005
  • Skladom

Detoxikačný efekt: čierny šampón proti „bielemu snehu“


Základom šampónu na hĺbkové umývanie vlasov z radu FreshClick je jeden z najúčinnejších absorbentov - drevené uhlie. Uhlíkové granule v podobe mikročastíc aktívne absorbujú prebytočné tuky a odstraňujú zvyšky stylingových prostriedkov z vlasov aj pokožky hlavy.


Vďaka svojim vynikajúcim peelingovým schopnostiam a jemnému odstraňovaniu odumretých šupiniek znemožňuje vyživovanie plesní. Navyše uvoľňuje cestu živinám obsiahnutým v produktoch následnej starostlivosti. Výsledok: balzamy a masky, ktoré nanesiete na vlasy po použití šampónu, majú dvojnásobný účinok.


Uhoľný šampón neobsahuje farbiaci pigment, takže nefarbí vlasy a je vhodný aj pre blondínky.


Šampón na hĺbkové umývanie vlasov je prípravok pre následnú starostlivosť. Stačí ho používať raz alebo dvakrát týždenne.


Vyskúšajte čierny šampón a zažite magickú silu uhlia na vlastnej koži. Pre intenzívnejší účinok použite šampón s kondicionérom Efekt bio-laminácie.


POUŽITIE:

Aplikujte na mokré vlasy, premasírujte, potom opláchnite vodou. Odporúča sa použitie 1-2 krát týždenne.


Objem: 250 ml

Zloženie
Drevené uhlie

Skvelý absorbent, ktorý bez zvyškov pohlcuje prebytočný tuk a nečistoty. Stylingové prípravky na vlasy sa klasickým šampónom na každodenné použitie nezmyjú na 100% - prípravky vo vlasoch a na pokožke hlavy zostávajú a vrstvia sa. Pôsobenie masiek a balzamov je potom ťažšie, pretože sa užitočné látky skrátka nemôžu prebojovať cez vrstvu nanesených nečistôt. Uhlie dokáže vlasy šetrne zbaviť všetkého nadbytočného a otvoriť cestu vyživujúcim látkam.

Lauroamfoacetát sodný

Jedná sa o veľmi šetrnú povrchovo aktívnu látku, ktorá sa predtým používala v detských kúpeľových prípravkoch. V súčasnej dobe sa lauroamfoacetát sodný využíva aj ako látka s účinkom kondicionéra na vlasy a zložka, ktorá pomáha znížiť prípadný dráždivý účinok agresívnejších povrchovo aktívnych látok.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie