Pohánkovo - amarantová kaša s hubami šitake

  • Body: 1,1
  • Kód produktu:
  • Skladom
  • 1,90€

  • Bez DPH: 1,58€

Výživný, chutný a nízkokalorický pokrm


Prečo býva kaša považovaná za najlepší variant raňajok a skvelý štart do nového dňa, alebo za ideálne jedlo k obedu, ktorá človeku doplní energiu na celý deň? Je to úplne jednoduché. V kaši sú obilniny, ktoré sú bohaté na vlákninu, vitamíny, vzácne rastlinné bielkoviny, „pomalé“ uhľohydráty a zároveň sú nízkokalorické. Kaša zaisťuje pocit sýtosti na dlhú dobu, dodatočne nezaťažuje tráviaci trakt, zásobuje organizmus živinami, pomáha dodržiavať stravovacie návyky, núti aby sa telo „prebudilo“ a nie „prežívalo“ do desiaty alebo ďalšieho plnohodnotného jedla. To všetko dovoľuje zjesť menej, čo je obzvlášť užitočné, pokiaľ sa snažíte kontrolovať objem potravy a ste na ceste k štíhlejšej postave.

Pohánkovo - amarantová kaša s hubami Shittake je nielen zdravá, ale aj skvelo chutí. Nemusí sa variť, stačí ju zaliať vriacou vodou a za pár minút máte hotové vkusné a zdravé jedlo.

Je to skvelá podpora funkcie tráviaceho traktu:

-celulóza, ktorá je v pohánke dosť zastúpená, napomáha predchádzať črevnej dysbióze, ale aj naberaniu prebytočnej váhy

-amarant obsiahnutý v kaši je zdrojom dlhovekosti, sily a energie

-na Východe považujú huby Shittake za symbol dlhovekosti

 

Zloženie kaše je dochutené korením a aromatickou zeleninou. Ide o 100% prírodný výrobok vyvinutý pre tých, ktorí chcú:

- dostať svoju váhu do normy a udržať si ju,

- zbaviť organizmus škodlivých látok a toxínov,

- podporiť funkciu vnútorných orgánov a spomaliť starnutie,

- posilniť imunitu a menej podliehať chorobe.

 

Spestrite svoj jedálniček pohankovo-amarantovou kašou s hubami šitake.

Zloženie: pohánkové vločky (73%), amarantová krupica (10%), prášok huby Shittake (5%), jedlá soľ, lecitim (emulgátor), mrkva hrubý prášok, cibuľa hrubý prášok, paprika mletá, kôpor hrubý prášok, cesnak hrubý prášok, nové korenie prášok, oxid kremičitý, (protispekavá látka), kyselina askorbová (antioxidant).

Skladujte: na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 stupňov.

Zem pôvodu: Rusko


Použitie:

Pridajte 75-80 ml horúcej vody, dôkladne premiešajte, za 3-5 minút je produkt pripravený k použitiu. Po otvorení ihneď spotrebujte.  

 

Balenie: 35 g

Zloženie
Amarant

Šampión vo svete rastlín, čo sa týka obsahu vysoko kvalitných bielkovín. Obsahuje vzácne a pre ľudský organizmus  životne dôležité zložky: lizin ( nenahraditeľná aminokyselina), vzácny amarantový olej, skvalen, pektíny, vitamíny a minerálne soli. Amarant je vynikajúci antioxidant, ktorý chráni pleťové bunky pre predčasným starnutím, napomáha prevencii rôznych chorôb a je zdrojom energie.

Huba šitake

Na Východe považujú hubu šitake za symbol dlhovekosti. Dokážu znížiť hladinu cholesterolu v krvi a napomáhajú posilniť imunitu. Podľa čínskeho lekárstva tieto užitočné huby predlžujú život.


Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie