Nové Servisné centrum pre Martin a Vrútky

Nové Servisné centrum pre Martin a Vrútky
26 November, 2019

 

Vítame Vás na našej stránke, venovanej úžasnej kozmetike, ktorú si aj Vy zamilujete!

 

 

Sme novo-otvorené servisné centrum TianDe vo Vrútkach, sme mladučkí ...  sme tu pre Vás len tretí mesiac, ale o to viac sme plné elánu, nadšenia a veľmi sa tešíme z toho, že môžeme už aj my ponúkať a prezentovať tak kvalitné výrobky ako TianDe naozaj sú. A nepíšem to len preto, lebo musím. 

 

Ja osobne na kozmetike "fičím" už niekoľko rokov, a môžem Vám s čistým svedomím povedať, že som prestala nakupovať kozmetiku v drogériách. Som maximálne spokojná, pretože kvalita tejto kozmetiky je naozaj niekde inde, ako v produktoch, ktoré si kupujte bežne v DM, alebo 101tke. Naozaj nekecám! :-) Veď posúďte samé ... kozmetika TianDe obsahuje vyššie percento účinných látok, dokonca až 15-20 %, kdež to produkty bežne dostupné v drogériách len slabý odvar a to cca 2%.

TianDe kozmetika, totiž nie je len kozmetika, je to "Liečivá kozmetika", ktorá Vám pomôže aj s Vašimi problémami, či už s pleťou, alebo telom, či vlasmi.

Každá z nás sa vo svojom živote bortí s nejakými problémami - neduhmi, ktoré ju trápia a chcela by ich zmeniť, odstrániť. Veď sme ženy! 

Chcete, aby Vám vlasy rástli rýchlejšie?

Vypadávajú Vám nadmerne vlasy?

Máte problémy s menštruáciou?

Alebo máte neznesiteľné predmenštruačné syndrómy, tzv. PSS?

Nedarí sa Vám otehotnieť?

Máte popraskané žilky?

Máte strie a chcete aby boli menej viditeľné?

Chcete, aby Vaša pokožka vyzerala mladšie?

Trpíte nejakým kožným ochorením?

Máte problémy s akné, vyrážkami?

Chcete si upraviť postavu a zhodiť pár kg a pár cm?

Chcete mať belšie zuby?

Ste prechladnutá a potrebujete byť čím skôr fit?

Alebo máte iné neduhy, ktoré Vám strpčujú život?

Ak ste si na jednu, jedinú moju otázku odpovedali "ÁNO", neváhajte ani sekundu a vyskúšajte túto kozmetiku. Ceny sú fantastické a všetko máme skladom!

A ak chcete nakupovať ešte lacnejšie, konkrétne až s 35% zľavou, stačí, ak sa stanete našim VIP zákazníkom. Stačí ak sa na našej stránke zaregistrujete, pridelíme Vám ID číslo zákazníka, a môžete začať nakupovať.

A aké sú podmienky, aby ste bol / bola VIP zákazník?

Úplne žiadne, iba prvý nákup, ktorý u nás urobíte v hodnote 20 bodov - spravidla to je 20 € bude v plnej cene. Potom už na všetky produkty máte 35% zľavu navždy, ktorú Vám už nik nevezme. V TiandDe sa ničím nezaväzujete! Ak chcete nakupovať - nakúpite, ak nechcete nakupovať - jednoducho nenakúpite. 

Pre uľahčenie výberu produktov v hodnote 20 bodov sme pre Vás pripravili "štartovacie balíčky" v sekcii AKCIE / BALÍČKY ZA 20 BODOV, kde sme pre Vás nachystali produkty, ktoré by Vám, z nášho pohľadu, keďže už nejaký ten mesiac kozmetiku používame, nemali chýbať.

TianDe je super! Ak budete nakupovať pravidelne, TianDe Vás bude odmeňovať darčekmi - produktami, a ak budete viac aktívne a nájdete medzi svojimi blízkymi ďalšie osoby, ktorým táto značka a ich výrobky prirastú k srdcu, tak si môžete dokonca privyrobiť aj nejaké to euríčko naviac. :-)

Ak sme Vás oslovili a chceli by ste viac informácií, či už o produktoch, alebo by ste chceli nakupovať lacnejšie, neváhajte sa pýtať, či už na našom telefóne do Servisného centra Martin - Vrútky 0903 522 153, alebo nám môžete napísať na náš e-mail: info@tiandecentrum.sk. Ak ste z okolia Martina či Vrútok, môžete prísť k nám osobne, my sa Vám radi povenujeme a vysvetlíme všetko, čo budete potrebovať ohľadom produktov. :-)

V tomto blogu budeme dávať príspevky, kde sa budete môcť dočítať, čo na aký "neduh" z kozmetiky TianDe používať. Verím, že Vám tým pomôžeme pri správnom výbere týchto úžasných produktov ... a ... mimochodom, viete o tom, že TianDe v preklade znamená "Nebeská dokonalosť" ? A to asi hovorí za všetko.

Autor: Olinka

Add Comment

You must login to add a comment. If you do not have an account, you may register for one. Registration is free!