Multipeptidové pleťové sérum - účinná zbraň na známky starnutia

Multipeptidové pleťové sérum - účinná zbraň na známky starnutia
6 October, 2022

Poznáte našu novinku, multipeptidové pleťové sérum s anti-aging účinkom? Dnes si v krátkosti predstavíme jeho hlavné výhody, povieme vám, pre koho je určené a ako ho používať, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Pre koho je multipeptidové pleťové sérum určené?

Pre všetkých nad 30 rokov a tých, ktorí už na svojej pleti vidia známky starnutia. Starnutie je prirodzený proces, ale záleží len na nás, či ho trošku spomalíme alebo urýchlime.
Prečo používať peptidy?

V kozmetike sú momentálne obrovským trendom, no nie je to len módna vlna. Peptidy sú krátke reťazce aminokyselín, prirodzene prítomné v tele. Niektoré z nich dokážu obnoviť produkciu kolagénu, čím spomalia proces starnutia. 


Medzi najväčšie prednosti peptidov teda patrí, že: - znižujú viditeľnosť jemných vrások, dopĺňajú zásoby kolagénu, aktivujú regeneráciu a omladenie pokožky

- pôsobia až vo vnútri pokožky

- nie sú alergény, nedráždia pokožku a sú vhodné pre všetky typy pleti


Vďaka ošetrujúcemu komplexu bude vaša pleť navyše hydratovanejšia a pokojnejšia.Ako používať multipeptidové pleťové sérum?

Pozor, peptidy sa nesmú kombinovať so zásaditými prípravkami, kyselinami, enzýmami a retinolom, inak prídete o všetky ich skvelé účinky, a to by bola škoda!


Peptidové sérum naneste na tonizovanú pokožku, začnite každé ráno a večer po dobu jedného mesiaca. Potom prichádza obdobie udržiavania – ešte pár mesiacov 2 až 3-krát týždenne, napríklad ráno. Potom urobte 2 alebo 3 mesiace pauzu a cyklus opäť opakujte.


Add Comment

You must login to add a comment. If you do not have an account, you may register for one. Registration is free!