Starostlivosť o intímne partie šetrne

Starostlivosť o intímne partie šetrne
31 August, 2022

Intímne partie sú najcitlivejšou časťou nášho tela, preto by sme im mali dopriať čo najjemnejšiu starostlivosť, aby sme nenarušili krehkú rovnováhu tohto prostredia. V našom sortimente pribudla čerstvá novinka, jemný ošetrujúci intímny gél FreshClick.  Poďme sa naň pozrieť bližšie, aby ste spoznali, ako vám môže uľahčiť starostlivosť o intímne partie.
Na 85 percent prírodný

Jemný ošetrujúci intímny gél FreshClick je na 85 % tvorený prírodnými zložkami. Prírodné prebiotiká a postbiotiká pomáhajú udržiavať prirodzenú mikroflóru intímnych partií, znižujú podráždenosť a suchosť. Zloženie je obohatené tiež o alantoín, známy pre svoje upokojujúce a regeneračné účinky.


Tieto látky sa starajú o to, aby sa vaša mikroflóra udržiavala zdravá a zabezpečujú jej zachovanie prirodzeného pH, ktoré sa stará o prirodzenú ochrannú bariéru pred nežiaducimi mikroorganizmami a patogénnymi baktériami. Pri pravidelnom používaní jemného ošetrujúceho intímneho gélu dosiahnete pocit pohodlia a istoty, budete sebavedomejšia po celý deň a môžete si byť istá, že robíte maximum pre svoje ženské zdravie a osobnú hygienu.


Vyskúšajte ho a veríme, že budete spokojné!

Add Comment

You must login to add a comment. If you do not have an account, you may register for one. Registration is free!