Superaktívne zložky v kozmetike - prečo by vás mali zaujímať?

Superaktívne zložky v kozmetike - prečo by vás  mali zaujímať?
9 November, 2021

Super. Slovo, ktoré sa na nás valí z každej strany. Určite ste zachytili supermodelky, superpotraviny, superveľmoc, supernovu alebo supermesiac. No aj v kozmetike sa môžeme s toutu predponou stretnúť napríklad pri superzložkách. Čo si pod nimi ale predstaviť?

Superzložky v kozmetike - aké majú benefity?

Superaktívne zložky v kozmetických prípravkoch sú také látky, ktoré majú jedinečnú schopnosť prevziať všetky funkcie ostatných zložiek v zložení kozmetického produktu. Vďaka tomu dosiahnu ohromné účinky a stali sa obľúbenou zložkou najmä krémov na tvár, krk a oči, kde ich výsledky vidieť veľmi rýchlo.


Medzi takéto superzložky patrí napríklad kolagén, o ktorom ste už určite niečo počuli a možno ste ho vyskúšali aj na vlastnej koži. Dnes si však predstavíme menej známu látku - fukózu, ktorá sa takisto považuje za superaktívnu zložku.

Fukóza - čo to je?

Fukóza je unikátna zložka kozmetických prípravkov, ktorá sa teší veľkej obľube. Je to jedinečný sacharid, veľmi dôležitý pre procesy prebiehajúce v našich bunkách. Má úžasnú schopnosť regenerácie, hydratačné vlastnosti, ktorými dokáže predčiť aj kyselinu hyalurónovú, dokáže zabrániť vzniku nových vrások a redukovať hĺbku tých, ktoré už máte.

Kde túto superzložku nájdete?

Produkty rady Fucoidan od tianDe svoj názov odvodili práve od tejto superzložky a okrem fukózy svoje zloženie ešte navyše obohatili o ďalšie výživné látky, ktoré rozmaznajú vašu pokožku:


Hyaluronát sodný je známy ako silná hydratačná prísada.

Vitamín E sa vo výraznej miere podieľa na podpore regenerácie buniek.

Aminokyselina betain dokáže zadržiavať molekuly vody v kožných bunkách. 

Panthenol má schopnosť výrazne urýchliť procesy regenerácie pokožky. 
Výnimočné zloženie tejto rady z nej robí obľúbenú kozmetickú sadu mnohých žien. K dispozícii máte tieto produkty, navyše s atraktívnou 15% zľavou, ktorá platí do konca roka alebo do vypredania zásob:


CC krém 

Čistiaca pleťová voda

Čistiace mlieko na tvár a dekolt

Koncentrovaný očný gél na vrásky

Krémová omladzujúca maska na tvár, krk a dekolt

Revitalizačný anti-aging krém na tvár

Zjemňujúci balzam na pery


Pravidelným používaním sa vám pokožka odvďačí mladistvým, krásnym a sviežim vzhľadom. Už viete, ktorý produkt musíte určite vyskúšať?

Add Comment

You must login to add a comment. If you do not have an account, you may register for one. Registration is free!