Ako podporiť rast vlasov a zastaviť ich vypadávanie?

Ako podporiť rast vlasov a zastaviť ich vypadávanie?
27 September, 2021

Vlasy sú korunou krásy, no niekedy nás vedia poriadne potrápiť. Čo robiť, ak vám takmer nerastú alebo dokonca vypadávajú? Spísali sme pre vás pár tipov, ktoré môžu pomôcť.

Pýtate sa, prečo vám nechcú vlasy rásť?

Jeden z dôvodov, prečo to tak je a rast vlasov sa spomalil, je nedostatočná výživa vlasových folikul. A pretože im chýbajú živiny, vy nevidíte výsledky.


Pomocnú ruku v tomto prípade môže podať vlasová rada Bio Rehab, ktorá je zameraná na rast vlasov, ich výživu a zlepšenie kvality vlasov. Aby ste sa mohli pochváliť krásnou, zdravím žiariacou hrivou, vlasové folikuly musia byť perfektne prekrvené a nesmú im chýbať potrebné živiny, ktoré sú podstatné pre rýchly rast vlasov.


Vďaka výťažkom zo ženšenu, moruše, zázvoru, lingzhi a ďalším účinným prírodným látkam sa vašim vlasom dostane tej najlepšej výživy.
Náš tip: do 3.10. platí výhodná akcia na kompletnú sadu Bio Rehab!


Trápi vás vypadávanie vlasov?

Tento nepríjemný príznak vás upozorňuje na problémy v tele a aby ste vypadávanie zastavili, musíte k problematike pristupovať komplexne. To znamená, že sa musíte snažiť znížiť stres zaradením pravidelného športu, meditáciou alebo prechádzkami v prírode, nemenej dôležitá je aj úprava stravy a zaradenie do jedálnička viac bielkovín, ktoré sú potrebné na produkciu keratínu. 


Ten ovplyvňuje krehkosť vlasov a ich vypadávanie. Do stravy je rozumné zaradiť vitamíny, pomôcť môže pitie vitamínových komplexov, vďaka ktorým eliminujete nedostatok živín a pozitívne vplývajú na kvalitu vlasov. Používajte šetrné, prírodné produkty zamerané na posilnenie vlasov a ich ochranu pred vypadávaním.


Naše odporúčanie: Proteínový kokteil s karobom a ľanovým semienkom + funkčný komplex z hroznových jadierok + pjaoljan + bio rehab sada.

Add Comment

You must login to add a comment. If you do not have an account, you may register for one. Registration is free!