Starostlivosť o citlivú pokožku

Starostlivosť o citlivú pokožku
5 August, 2021

Ak patríte medzi ženy s citlivou pokožkou, určite viete, že ju treba dôsledne chrániť pred nepríjemným podráždením, ktoré spôsobuje ultrafialové žiarenie a ďalšie negatívne faktory životného prostredia. Aj preto v sortimente tiande nájdete radu Vita Derm so spoľahlivým fytoskopom, ktorá poskytuje vynikajúcu starostlivosť citlivej pokožke.Základ vhodnej starostlivosti

Systém účinnej starostlivosti v sade Vita Derm je postavený na upokojujúcich restoračných zložkách rastlinných extraktov, ktoré v kombinácii s betaglukánom, panthenolom a hyaluronátom sodným:

  • majú protizápalový účinok

  • zmierňujú podráždenie a začervenanie

  • obnovujú epidermu a hydrolipidový ochranný plášť pokožky

  • zabraňujú starnutiu buniek


Sadu Vita Derm odporúčame používať vo veku 25 - 35+.

Rozdiel medzi zelenou a modrou radou Vita Derm

Vita Derm sada bola vytvorená v prvom rade na starostlivosť o citlivú pokožku, no neskôr sa do tejto série pridali i ďalšie prípravky.


Zelená séria obsahuje prvotné produkty - upokojujúci a ochranný pleťový krém, upokojujúci a ochranný krém na očné viečka, regeneračný pleťový toner a upokojujúcu čistiacu pleťovú penu.


Modrá séria obsahuje čerstvé novinky - regeneračný a ochranný pleťový krém a regeneračný a ochranný pleťový fluid. Tieto prípravky vychádzajú zo základnej starostlivosti o citlivú pleť, no sú obohatené o aktívne zložky pomáhajúce chrániť pred HEV žiarením.

Čo je HEV žiarenie?

HEV je skratka z anglického high energy visible light, a označuje žiarenie, ktoré vytvárajú všetky obrazovky notebookov, počítačov, tabletov a smartfónov. Preniká hlboko do vrstiev pokožky a spôsobuje jej predčasné starnutie, ovplyvňuje tvorbu kolagénu a ďalších bielkovín v pokožke.

Okrem toho znižuje produkciu spánkového hormónu melatonínu, ktorý má mnoho dôležitých biologických funkcií - je to silný bojovník proti voľným radikálom, má silné protizápalové účinky a pôsobí proti starnutiu.

HEV žiarenie okrem toho znižuje koncentráciu melanínu, hormónu, ktorý nás chráni pred UV žiarením a slnečnej aktivite.

Patentovaný antioxidačný komplex MYRAMAZE, hydratačné a regeneračné látky obsiahnuté v produktoch Vita Derm zabraňujú predčasnému digitálnemu starnutiu.


Táto sada vám bude vyhovovať aj v prípade, že máte normálnu pleť, no určite oceníte jej starostlivosť a schopnosť urobiť vašu pleť žiarivejšiu a zdravšiu.


Produkty rady Vita Derm nájdete tu: https://www.tiandecentrum.sk/produktove-rady/vita-derm

Add Comment

You must login to add a comment. If you do not have an account, you may register for one. Registration is free!