Tri letné vychytávky, ktoré by vám nemali chýbať

Tri letné vychytávky, ktoré by vám nemali chýbať
3 July, 2021

Každé ročné obdobie je niečím špecifické a prispôsobujeme mu starostlivosť o svoju pokožku a vlasy. Počasie ovplyvňuje výber nášho makeupu či parfému. V tomto článku sme si pre vás prichystali niekoľko praktických tipov na letnú výbavu, ktorú určite využijete aj vy bez ohľadu na to, akú kozmetiku denne využívate.

Deodorant je najlepší priateľ do horúcich dní

Potenie je normálna reakcia organizmu na vyššie teploty alebo fyzickú námahu. V lete je teda úplne prirodzené, že sa potíme oveľa viac ako počas zvyšku roka. Potenie “nevypneme” a bolo by to nežiaduce, keďže pot má za úlohu nás ochladzovať a zabraňovať prehriatiu organizmu, no dokážeme si šikovne pomôcť, aby tento proces nebol až taký nepríjemný.


Najviac nám komplikuje život zápach, ktorý môžu spôsobovať baktérie metabolizujúce pot. S ním však viete zatočiť horninovým sopečným minerálom alunitom, ktorý dokáže eliminovať telesný zápach bez toho, aby upchával póry. Pretože je bez vône, je vhodný pre mužov i ženy a nebude sa biť s vôňou vášho obľúbeného parfému. Okrem toho je hypoalergénny, vhodný na citlivú pokožku či pre tehotné ženy a vydrží vám niekoľkokrát dlhšie ako bežný deodorant. Nanášať ho môžete aj na chodidlá a dlane.
Prírodný deodorant alunit nájdete tu: https://www.tiandecentrum.sk/prirodny-antiperspirant-natural-veil-30101


Náš tip: kabelková verzia na osvieženie napríklad po športe alebo hocikedy v prípade potreby a rovnako aj pre tých, ktorí uprednostňujú verziu v spreji.


Telový sprej alunit a šalvia si môžete objednať tu: https://www.tiandecentrum.sk/telovy-dezodorant-spray-prirodny-alunit-a-salvia-30115

Prvá pomoc na štípance

V lete sa občas nevyhneme uštipnutiu komárom alebo včelou, takže sa vždy hodí mať po ruke prípravok, čo skrotí svrbenie a podráždenie pokožky. Ak ešte nemáte náš Slaviton gél v chladničke, čo najskôr tak spravte a vždy, keď vám hmyz takto znepríjemní život, máte silnú zbraň, ktorá poskytne postihnutému miestu okamžitú úľavu.


Nelepí sa, rýchlo sa vstrebáva a bylinné extrakty osviežia pokožku. Okrem štípancov ho môžete využiť pri pocite ťažkých, opuchnutých nôh.
Slaviton nájdete tu: https://www.tiandecentrum.sk/fytogel-na-nohy-slaviton-44402


Okamžitá hydratácia 

V lete je dôležité dodržiavať pitný režim, no vlahu treba dodávať aj pokožke, ktorá v horúčavách dostáva poriadne zabrať. Unikátne sérum zo sady Ocean Riches ihneď po použití vyhladí vašu pleť, posilní hydrolipidovú bariéru a dokáže aj eliminovať pocit napnutej pokožky namáhanej slnkom. 


Pravidelným používaním bude vaša pleť pôsobiť mladšie a žiarivejšie, pretože dôkladná hydratácia zabraňuje tvorbe vrások. Vyskúšajte hyalurónové sérum a užite si fantastický pocit zo svojej pleti aj vy!
Sérum Ocean Riches si môžete kúpiť tu: https://www.tiandecentrum.sk/hyaluronove-serum-na-plet-16001


Do konca augusta alebo do vypredania zásob môžete využiť fantastickú akciu a k séru na pleť dostať darček - pleťové zmatňujúce papieriky.


Akciu nájdete tu: https://www.tiandecentrum.sk/index.php?route=product/product&product_id=898


Veríme, že vám tieto produkty spríjemnia leto a naplno si vychutnáte toto nádherné obdobie!

Add Comment

You must login to add a comment. If you do not have an account, you may register for one. Registration is free!