Jarné upratovanie ekologicky a ekonomicky - ako na to?

Jarné upratovanie ekologicky a ekonomicky - ako na to?
24 March, 2021

Upratovať musíme všetci, bez ohľadu na to, či nás to baví, alebo je to nutné zlo a voľný čas by sme chceli radšej stráviť inak. Jar sa spája s očistou, zbavovaním sa prebytočných vecí aj kíl,  Ak máte k dispozícii šikovných pomocníkov, zvládnete ho rýchlejšie a s oveľa menšou námahou. Navyše, okrem času viete ušetriť aj peniaze. Nemenej dôležité je aj ekologické hľadisko - dajte zbohom zbytočnej čistiacej chémii a nahraďte ju prostriedkami, ktoré nepoškodzujú životné prostredie ani vaše zdravie.


Poďte sa s nami pozrieť na užitočné produkty zo sortimentu tiande, ktoré by určite nemali chýbať v žiadnej domácnosti.

Umývajte okná efektívne!

Okná a zrkadlá si okrem dôkladného umytia vyžadujú aj leštenie, aby bol výsledok perfektný. Nemáte chuť strácať čas nekonečným odstraňovaním šmúh? Úplne vám rozumieme. Vyskúšajte Expres utierku na čistenie skla od tiande a výsledok vás prekvapí! 


Vďaka špeciálnemu tkaniu utierky sa vaše okná, zrkadlá, dlaždice či sklo budú dokonale lesknúť bez veľkej námahy. Nebudete potrebovať ani špeciálne čistiace prostriedky, stačí vám len utierku navlhčiť vodou, dôkladne vyžmýkať a krúživými pohybmi odstrániť z čistených povrchov škvrny a špinu. Nemusíte už ďalej nič utierať ani leštiť, povrch bude dokonale čistý. Len si predstavte ten ušetrený čas, peniaze a nervy :) 



Utierku nájdete tu:

https://www.tiandecentrum.sk/expres-utierka-na-cistenie-skla-980193

Univerzálny pomocník na rôzne povrchy

Na to, aby ste mali celú domácnosť dokonale pod palcom, nepotrebujete ani veľa prostriedkov. Stačí vám Profi utierka na komplexné upratovanie z rady Master Class. Zvládne si poradiť s takmer akýmkoľvek povrchom. Využijete ju na lesklé a umelohmotné povrchy, čalúnený nábytok, kožu semišovú aj velúrovú, ale pokojne aj na nerezovú oceľ.


Vďaka špeciálnemu tkaniu pohltí špinu naozaj z pestrej škály povrchov a nepotrebuje ani čistiace prostriedky, takže je to ďalšie plus pre váš rodinný rozpočet. Je vhodná na mokré aj suché čistenie.



Utierku nájdete tu:

https://www.tiandecentrum.sk/profi-utierka-na-komplexne-cistenie-90192

Silná zbraň na odolné nečistoty a mastnotu

Utierka - Skraber na upratovanie 2 v 1 je ako stvorená na boj s odolnou špinou, mastnotou a ďalšími problematickými znečisteniami. Rýchlo a účinne si poradí so všetkým v kuchyni, kúpeľni aj ostatných miestnostiach, dokonca aj bez čistiacich prostriedkov, len s čistou vodou.


Špeciálna tkanina utierky zachytáva nečistoty, absorbuje vlhkosť a nezanecháva na čistenom povrchu žiadne stopy. Je obojstranná, takže jemnú stranu z mikrovlákna využijete ako univerzálnu utierku na rôzne povrchy a druhú, drsnejšiu stranu, skraber s pevným no pružným povrchom odstráni odolné nečistoty.



Utierku nájdete tu:

https://www.tiandecentrum.sk/utierka-skraber-na-upratovanie-2-v-1-90188

Čistenie náročných povrchov nemusí byť náročné

Niektoré povrchy si vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Na mysli máme najmä obrazovky televízorov, tabletov, smartfónov, notebookov, fotoaparáty, okuliare… Odtlačky prstov, prach a drobné nečistoty na senzoroch a šošovkách niekedy predstavujú veľký problém aj pre špeciálne vlhčené obrúsky, ktoré zvyknú zanechávať škvrny a šmuhy.


V sortimente tiande nájdete ideálnu utierku na jemné, citlivé povrchy, ktorá ich nepoškriabe. Semišové mikrovlákno so špeciálnym bezvlasým výpletom tkaniny nezanecháva pri čistení žiadne zbytky vlákna a okamžite si dokáže poradiť s akýmikoľvek nečistotami úplne nasucho. Handrička na optiku a obrazovky nesmie vo vašej výbave chýbať!



Utierku nájdete tu:

https://www.tiandecentrum.sk/index.php?route=product/product&product_id=848


Inšpirovali vás naše tipy?

Add Comment

You must login to add a comment. If you do not have an account, you may register for one. Registration is free!