Dnes Vám chceme predstaviť jeden z mnohých fantastických produktov TianDe a tými sú tieto Ekologické, turmalínové gule na pranie.

Prací prostriedok je jeden z najpredávanejších bytových chemikálií na svete. Každoročne sa vo svete spotrebujú

desiatky miliónov ton pracieho prášku.

Hlavnými zložkami pracieho prášku (či už drahého alebo lacného) sú však anionové povrchovo aktívne látky a fosfáty:

A - povrchovo aktívne látky - najlacnejšia a najagresívnejšie forma.

Vedeli ste, že čím je vyššia penivosť prostriedku, tým je vyššia koncentrácia povrchovo aktívnych látok v prášku? Keďže máme na Slovensku nedokonalé čističky odpadových vôd, A-PAL sa dostáva cez potrubie do jazier a riek a tým A-PAL presakuje cez čistiarne vody a vracajú sa do našich domov s pitnou vodou skoro v rovnakej kocentrácii, v akej ich my vylievame do odpadových vôd.

A-PAL sa dostáva k nám cez pitnú vodu, a vznikajú rôzne civilzačné ochorenia ako sú: dermatitída, alergie, ekzémy, astmy, salmonelóza, infekcie tráviaceho traktu a ďalšie iné.

A-PAL zvyšuje skleníkový efekt, znižuje schopnosť oceánov absorbovať (pohlcovať) Oxid uhličitý CO2 produkovaný našou civilizáciou. To vedie ku globálnej zmene klímy, ktorá vyvoláva povodne, hurikány, suchotu, znižovanie zásbo pitnej vody a zánku niektorých živočísnych druhov.

Okrem toho čistiace prášky obsahujú aj fosfáty - ktoré idú ruka v ruke s A-PAL a tie nám prenikajú prostredníctvom pokožky do tela a vznikajú ďalšie nepríjemnosti spojené so zdravím človeka ako je osteroporóza. Pretože Fosfáty viažu ionty vápnika a môžu nám spôsobiť deštrukciu kostí a vznik tejto choroby. 1g fosfátov stimuluje tvorbu až 5 - 10 kg toxických siníc.


Pranie by malo byť bezpečné! A práve také je pranie s eko-guľami od firmy TianDe.


Eko-gule neobsahujú žiadne povrchové aktívne látky ani iné syntetické látky. Obsahujú iba 100% prírodné zložky – turmalínové granule, zeolity a kovy vzácnych zemín.

•    Eko-gule sú špeciálne navrhnuté na pranie farebných látok. Nie len že zachovávajú pôvodnú farebnosť bielizne, ale tiež pomáhajú obnoviť už zašlú sviežosť farieb vďaka rozpusteniu filmu zo solí, ktorý sa usadil na textilných vláknach behom používanie pracích práškov. Z rovnakého dôvodu sú vypraté veci mäkšie a pružnejšie, teda nie je potrebné používať aviváž. 
Modrá eko-guľa obsahuje striebro, ktorá má antibakteriálne vlastnosti. Po vypratí s eko-guľami veci nie sú cítiť chemickým pachom, majú čistú a sviežu vôňu. 
V priebehu toho, ako sa turmalín vo vode pohybuje, dochádza ku vzniku elektrických mikroprúdov. Tieto znižujú príťažlivé sily medzi molekulami vody, čo zvyšuje ich rozpúšťaciu schopnosť. Kovy vzácnych zemín zlepšujú kvalitu prania tým, že zvyšujú elektrickú vodivosť vody. Zeolity ju zmäkčujú vďaka vstrebávaniu solí. 
Hlavnou zložkou pracieho procesu je voda. Aby sa odstránili špinavé škvrny je potrebné rozpúšťaciu schopnosť vody zvýšiť tým, že znížime jej povrchové napätie. Pri pracích prostriedkoch je tento výsledok dosiahnutý vďaka pôsobeniu povrchových aktívnych látok. Eko-gule majú rovnaký účinok vďaka pôsobeniu slabého striedavého elektromagnetického poľa na vodu. 
•    Miesto chemického spôsobu prania firma TianDe ponúka fyzikálny spôsob, t. j. pranie, založené na fyzikálnych vlastnostiach prírodných zložiek eko-gulí.

Ak chcete chrániť Vaše zdravie a prírodu, neváhajte ani sekundu a zakúpte si tento produkt, ktorý Vám i nám všetkým uľahčí život! A viete že zakúpením tohto výrobku - EKO GULÍ sponzorujete výsadbu jedného ihličnanu v rámci charitatívnej akcie "Les TianDe"?

Zakúpiť si ich môžete práve TU !

Revolúcia v praní "Turmalínové gule"

Nové Servisné centrum pre Martin a Vrútky
Liečivá kozmetika TianDe, ktorá Vám vyrieši mnoho aj zdravotných problémov....
Detoxikácia organizmu
Tradičná čínska medicína človeka vníma ako jednoliatu bytosť, v ktorej je všetko navzájom prepojené. Základom dosiahnutia trvalého zdravia je riadená ...
Zanechať komentár