Fytogél na nohy Slaviton

  • Body: 8,9
  • Kód produktu: 44402
  • Skladom

Pre krásne nôžky a ľahký krok!

 

Bylinné extrakty fytogélu pomáhajú pri pocite ťažkých nôh. Aróma vonných bylín osviežuje pokožku a zlepšuje náladu. Gél má príjemnú nelepivú textúru, ľahko sa nanáša na pokožku a rýchlo sa vstrebáva. Nezanecháva zvyšky na oblečení, aj keď gél aplikujete na nylonové pančuchy.

 

Použitie: Malé množstvo gélu aplikujte na pokožku nôh ráno a večer, jemne vmasírujte až do úplného vstrebania.

 

Balenie: 125 ml

Marcel B 21.12.2019

V prvej rade musím vyzdvihnúť jeho účinky na to, na čo je určený. A to na žili na nohách. Ja našťastie zatiaľ nemám takzvané metličky alebo kŕčové žily, ale napríklad moja mama hej. A už po pár použitiach je vidieť veľká zmena. Tak isto aj u iných známych, ktorým som ho odporučil. Mne pomáha pri RLS (syndrómom nepokojných nôh). A v ďalšom rade by som vyzdvihol jeho nepopisované účinky. Pri nádche, bolesti hrdla (samozrejme nie vnútorné použitie), po opaľovaní alebo aj spálení, alergii na slnko (upokojuje pokožku), svalovej bolesti... jednoducho vynikajúca vec.

Milka S. 22.08.2019

Ja som zas Slaviton vyskúšala pri viróze a nachladnutí. Natrela som si ho na hrdlo, spánky, čelo, okolo nosa, dokonca do nosných dierok :-). Prečistil mi dutiny, veľmi pomohol. Uľavil od bolesti. Je to proste super produkt. :-)

Daniela K. 17.06.2019

Krém na nohy Slaviton je výborný aj proti komárom! Tak ma doštípali hnusoby, že mi zapuchla noha. Najprv som mastili takým krémikom z lekárne a ten len prestala štípať ale noha bola opuchnutá. A včera večer som si dala Slaviton a noha do rána odpuchla

Monika B. 24.05.2019

Vynikajúci gél na seknutý chrbát, používame ho doma ako prvú pomoc pri bolestiach.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie