Denný krém na tvár "Senzácia"

  • Body: 5,2
  • Kód produktu: 10105
  • Skladom

Povrchový ultralifting

 

Chcete na špeciálnej udalosti vyzerať perfektne? Alebo sa chcete každý deň kochať svojimi dokonalým odrazom v zrkadle? V oboch prípadoch bude vaším najlepším spoločníkom denný krém na tvár "Senzácia" od TianDe!

 

Už nemusíte pre krásu trpieť - ​​pomocou "Senzácie" je to ľahké a príjemné a viditeľný efekt prichádza okamžite. Krém pôsobí ako povrchový ultralifting, rýchlo vypína časti tela vyžadujúce korekciu. Vizuálne vyrovnáva drobné vrásky a z väčších robí menej viditeľné.

 

"Senzácia" je produktom "2 v 1". Krém výborne plní úôohu denného krému s liftingovým účinkom a zároveň slúži ako perfektná podkladová báza pod make-up.

 

Krém obsahuje inovatívny peptidový komplex MATRIXYL® 3000, ktorý prispieva k procesu regenerácie a reštrukturalizácie pleti. Aktívne zložky krému fungujú synergicky - ideálne sa dopĺňajú a zosilňujú jednotlivé účinky pri vzájomnom pôsobení. Vaša pokožka vyvolá senzáciu a bude vyzerať dokonale aj vo svetle reflektorov.

 

Použitie:

Naneste krém na tvár alebo ďalšie oblasti, ktoré vyžadujú korekciu, napríklad dekolt alebo krk a vychutnávajte si obdivné pohľady okolia. Ak je vaša pokožka normálna alebo mastnejšia, postačí vám tento krém sám o sebe. Suchá pleť vyžaduje pred nanesením "Senzácie" ešte dodatočnú hydratáciu.

 

Balenie: 10 ml

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie