DD zmatňujúci tónovací prípravok Cushion

  • Body: 25
  • Kód produktu: 80913
  • Skladom

Dostupné možnosti

Beauty trend: dokonalý tón a matnosť pleti

 

Máte mastnú alebo zmiešanú pleť a každý deň sa stretávate s problémom výberu tónovacieho prípravku? Nevzhľadný lesk sa objavuje doslova za pár hodín a tón pleti akoby mizne z tváre? Ak vám sú tieto "symptómy" dobre známe, neváhajte siahnuť po zmatňujúcom Cushion pre mastnú pleť od TianDe.

 

Cushion pre mastnú pleť vďaka absorpčným komponentom pomáha udržať T-zónu pod kontrolou, neupcháva póry a bude sa starať o vašu pleť po celý deň!

 

DD tónujúci zmatňujúci prípravok predstavuje:

- ideálny rovný a matný tón pleti po celý deň dokonca aj v T-zóne;

- ľahké nanášanie, dokonalé prispôsobenie sa farbe pleti;

- 100% maskovanie nedokonalostí a drobných vrások;

- ochrana pleti pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia.

 

V zložení prípravku je obsiahnutý vitamín E pre antioxidačnú ochranu, hydratačný komplex pre hĺbkovú hydratáciu, UV filter na ochranu a komplex absorbentov s aminokyselinou lyzín pre ochranu pred mastným leskom.

 

Cushion pre mastnú pleť vyzerá rovnako ako jeho "starší brat" - DD tónovací zmatňujúci prípravok, ktorý sa už stal hitom v sortimente spoločnosti TianDe. Predstavuje kompaktné púzdro, v ktorom je umiestnené všetko pre vytvorenie dokonalého tónu pleti! Vo vnútri štýlovej škatuľky nájdete hubku napustenou ľahkým tónovacím prípravkom, špeciálny aplikátor pre rovnomerné nanášanie a kompaktné zrkadlo, s ktorého pomocou budete môcť svoj make-up kedykoľvek upraviť.

 

Použitie:

Vezmite si hubku a zľahka stlačte cushion - získate toľko prípravku, koľko je potrebné pre vytvorenie dokonalej pleti. Nanášajte na vyčistenú a hydratovanú pleť tváre.

 

Váha: 15 g

Objem: 38 ml

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie