Bylinná zmes pre cievy s ďatelinou

  • Body: 6,6
  • Kód produktu: 123915
  • Skladom

Zdravý srdcový rytmus


Byliny, ktoré sú súčasťou bylinného čaju, majú priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém.


Rastliny pre bylinné čaje radu "Dary Shambhala" boli zozbierané na Altaji - v jednom z najčistejších miest na planéte. Z každého zrnká bylinného čaju TianDe je pri príprave získavané maximálne množstvo užitočných látok.


Cenné vlastnosti altajských bylín zachováva inovatívne spracovanie surovín: vie sa, že vitamíny sú zničené pri zahriatí nad 70 ° C. Pri výrobe bylinných čajov TianDe je toto vylúčené. Byliny sú spracovávané za zníženého tlaku a pri optimálnej teplote, čo zvyšuje stupeň extrakcie pri opakovanej príprave čaju (v porovnaní s bylinnými čajmi, ktoré neboli takto ošetrené).


Filtračné sáčky bylinného čaju sú uzavretý do trojvrstvového obalu, ktorý tvorí sáčok, krabička a fólie. To bezpečne uchováva vitamíny, makro a mikroprvky rastlín.

Upozornenie: Pred použitím sa odporúča konzultovať s lekárom. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nepoužívajte počas tehotenstva a laktácie. Nepoužívajte s liekmi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte potravinové doplnky ako náhradu za konečnú a vyváženú výživu.

Uchovávajte mimo dosahu detí pri max. teplota do 25 ° C, pri relatívnej vlhkosti max. až 70%.
Zloženie: Plody hlohu (1200 mg), citrónová bylina (900 mg), ďatelinové kvety a bylina (900 mg), bylina Oregano (600 mg), listy Tussilago Farfara (600 mg), listy Orthosiphon Aristatus (600 mg), breza Listy (600 mg), listy rozmarínu (300 mg), kvety nechtíka (300 mg).Výrobca: Rusko
Dovozca: SIA „ASTI Group“, ulica 5 Zārdu, Riga, LV-1083, Lotyšsko


Použitie:

Príprava: 1 vrecko (2 g) zalejte šálkou (200 ml) vriacej vody. Nechajte odstáť 5-10 min.

Netto váha 60 g


Balenie: 30 vreciek po 2 g

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie